درباره آکادمی بیمه

معجزه آموزش، بزرگترین معجزه قرن است.

بیمه یکی از نیازهای بسیار مهم امروز جوامع مختلف می باشد. نداشتن بیمه یه وقتایی به معنای از دست رفتن کامل یک زندگی می باشد.
تمامی مردم دنیا با سطح های مختلف مالی، قطعا به بیمه بعنوان یک پشتوانه نیاز دارند.
بیمه برای افرادی که درآمد متوسط و یا پایینی دارند بسیار لازم و ضروری می باشد اما چرا در جامعه ما که اکثر افراد وضعیت مالی متوسطی دارند کمتر از خدمات بیمه استفاده میکنند و کمتر بیمه می خرند؟!
چرا علی رغم اینکه بیمه، بازار بزرگی برای کسب و کار و افزایش درآمد دارد اما اکثر نماینده ها بعد از یک برهه زمانی از این بازار و حرفه خارج میشوند و به دنبال کار دیگری می روند؟!
پاسخ این دو سوال در یک کلمه خلاصه می شود: “آموزش”
مردم جامعه ما درست آموزش ندیده اند که بیمه به چه دردشون میخوره و چه مزیت هایی براشون داره.
امروزه، بیشتر این آموزش و فرهنگ سازی در کشور ما به عهده نماینده های بیمه است، اما آیا نماینده ها آموزش لازم و صحیح را دیده اند که بتوانند به صورت اصولی کار فروش را انجام دهند تا هم مردمان بیشتری از خدمات بیمه استفاده کنند و هم از طرفی درآمد خودشون افزایش پیدا کنه که دیگه نخوان از این حرفه خارج بشن؟؟
تیم آکادمی بیمه حدود ۹ ماه تلاش کرد تا بتواند بهترین و کاملترین آموزشها را در زمینه بیمه ارائه دهد.
نماینده های بیمه برای پیشرفتشون باید به دو تا موضوع مهم، توجه جدی داشته باشند، اول از همه جذب بازار و پیدا کردن مشتری و در مرحله بعدی فروش خدمات بیمه به مشتری مدنظرشان.
ما سعی کردیم این دو موضوع مهم را در قالب دو دوره آموزشی با عنوان “مهره مار در فروش” و “آهنربای بازار” تقدیم نمایندگان محترم نماییم تا بتوانند بهترین آموزشها رو ببینند و با اتکا به تلاش و پشتکار بالای خودشان سهم بیشتری از این بازار را به خودشان اختصاص دهند.
همانطور که گفته شد مجموعه آکادمی بیمه با یک کار تیمی و تلاش شبانه روزی در حدود ۹ ماه تلاش کرد تا بتواند بهترین امکانات و آموزشها را در اختیار نمایندگان بیمه قرار دهد تا به سرعت رشد و پیشرفت نمایندگان کمکی کرده باشد.

شعار ما این است:

آکادمی بیمه، همراه نمایندگان بیمه

و همه تلاشمون رو میکنیم تا در تمامی مراحل همراه و کنارتون باشیم تا بهترین اتفاقها هر چه سریعتر در این حرفه، برای شما رقم بخورد.
آرزوی موفقیت

اکادمی بیمه